Compactor Life XXL 210 litrov úložný box s vákuovým vreckom

TOP 27 v kategórii Úložné boxy

Compactor Life XXL 210 litrov úložný box s vákuovým vreckom

Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 234 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 311 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 879 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,55 €97 % • 37 142 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant5,5 €95 % • 4 416 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Šírka boxu
65 cm
Výška boxu
27 cm
Hĺbka boxu
20 cm
Materiál
plastové

Obal je kvalitný, nevyfukuje.
    Neuveritelné , ale ja som doň napchala v pohode vrchný madrac z pamäťovej peny na dvojpostel . Odporúčam.

Uložný box box s vakuovým vrecom je najväčší aký som na internete našla a hned som objednala 2 ks.Je to velmi praktická pomôcka do domácnosti

• V pohode vosli 4 periny 2 vankuse

Hĺbka boxu
20 cm
Materiál
plastové

vákuový úložný box • pevné puzdro • objem vreca: 210 l • odsávací ventil • hermeticky uzatvárateľný • sťahovací popruh • ľahko sťahovateľný • transparentné okienka • hmotnosť: 0,9 kg • V × Š × H: 27 × 65 × 50 cm

Obal je kvalitný, nevyfukuje.

• V pohode vosli 4 periny 2 vankuse

Ziadne