Compactor Nizky textilný úložný box My Friends 108 x 45 x15 cm sivo-biely

Doporučená ponuka 4home.sk

Do týždňa • 1 variant5,5 €95 % • 4 433×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód2,4 €96 % • 86 720×Udržateľný e-shopĎalšie informácie

Značka

• , zakúpené v 4home.sk

• Neprasi sa na odevy a nie sú pokrčené, ako keď som dávala do tých odsavacich vriec.
  • , zakúpené v 4home.sk

• Ja, som som veľmi spokojná, používam, poukladavam do nich, jarné a zimné oblečenie
    • Dá sa oblečenie poukladať a zatiahnuť zips. Nedostane sa na ne prach, zatiahne sa zipsom.

Značka

Praktický nízky úložný box Compactor z radu My Friends, ktorý sa ľahko zmestí pod posteľ, do spodného poschodia skrine alebo na skriňu, využijete v každej domácnosti. Vytvára nové miesto pre vaše oblečenie, ktoré bude chránené pred nečistotami.

Úložné boxy Compactor My Friends sú skvelým riešením nedostatku miesta v domácnosti. Vhodne zvolený box dokáže až neuveriteľne zväčšiť skladovací potenciál vašej skrine.Tento model je v tvare nízkeho dlhého obdĺžnika. Pohodlne do neho zložíte napr. prikrývku, zimné bundy alebo niekoľko kúskov najrôznejšieho oblečenia. Zapína sa v hornej časti na zips. Je vyrobený zo 100% polypropylénovej tkaniny v kombinácii bielej a sivej farby.Ak v ňom plánujete oblečenie či lôžkoviny skladovať dlhšiu dobu, odporúčame si prezrieť tiež našu ponuku prírodnej ochrany proti moliam.

Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 36 433×Shop roka '23 - VíťazĎalšie informácie